Productomschrijving
De Karella XT-6 steeltip dart trekt de aandacht met zijn elegante verschijning. De hoogwaardig gecoate messing barrel, zwart- en goudkleurig, biedt de speler een effectieve grip. De barrel heeft een lengte van 55 mm en een diameter van 8,5 mm. Dankzij de uitgesproken ringstructuur ligt de dart zeer comfortabel in de hand. Gecombineerd met de bijpassende 100 micron dikke XT-Profi flights en de zwarte Karella XT-Profi shafts (medium), is de Karella XT-6 steeltip dart niet alleen optisch een absoluut hoogtepunt. De set is verpakt in een mooie blisterverpakking inclusief dart houder. Ideaal voor beginners en recreatieve spelers.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Karella |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Jan Rebelstraat 10, 1069 CB, Amsterdam, Nederland |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 2 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 12 cm |
| Verpakking lengte | 2 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Karella XT-6 steeltip darts 23 gram kost € 17,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.