L Style Champagne flights EZ standard L1 - Wit- ()
Merk: L-Style, bekijk ook andere L-Style Flights
€ 9,00
- Uiterlijk 9 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
L-Style Champagne Flight EZ L1 Standard White - Dart Flights:
Flight Merk: L-Style
Flight Vorm:
Flight Materiaal: Kunststof
Flight Kleur: Wit
Inhoud: 1 set (3 flights)
L-Style Champagne Flight EZ L1 Standard White flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Let op! L-Style Champagne Flight EZ L1 Standard White kunnen alleen gebruikt worden met L-Style Shafts of Nylon shafts van andere merken.
Dartshopper tip! Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Flight Merk: L-Style
Flight Vorm:
Flight Materiaal: Kunststof
Flight Kleur: Wit
Inhoud: 1 set (3 flights)
L-Style Champagne Flight EZ L1 Standard White flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Let op! L-Style Champagne Flight EZ L1 Standard White kunnen alleen gebruikt worden met L-Style Shafts of Nylon shafts van andere merken.
Dartshopper tip! Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.001 kg |
Productinformatie
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 4573417054271 |
| Merk | Lstyle |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L1EZ-W |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 2.5 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 4573417054271 |
Prijsvergelijking flights
De L Style Champagne flights EZ standard L1 - Wit- () kost € 9,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,03 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.



