Productomschrijving
LENA SILVER & BLACK BRASS Dartpijlen Merk: LenaMateriaal: BrassKleur: Silver Inhoud: - 1 set Dartpijlen (3 stuks)- 2 sets Dartflights (6 stuks)- 2 sets Dartshafts (6 stuks)- 2 sets Shaft ring (6 stuks) Let op!: dit product bevat diverse sets kleuren en maten dartflights en dartshafts en deze kunnen afwijken van de afbeelding Soorten Dartpijlen In ons assortiment tref je twee soorten dartpijlen aan. Je kunt bij ons Brass dartpijlen kopen
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 20 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Lena |
| MPN (Manufacturer Part Number) | H01.S20 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.00 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Lena Silver & Black Brass -20 Gram kost € 14,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,99 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.