Let'S Play Darts Bristle Board
Beoordeling:
(3,0/5)
Merk: Winmau, bekijk ook andere Winmau Dartborden
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1536608 |
| EAN | 5017626012749 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 45.70 cm |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 455 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 456 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4.39 kg |
| Verpakkingsinhoud | Aantal pijltjes:6 pc(s) |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5017626012749 |
Prijsvergelijking dartborden
De Let'S Play Darts Bristle Board kost € 45,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 74,59 voor dartborden. Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartborden.



