€ 14,95
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Deze Michael van Gerwen Brass dartpijlen vallen erg in de smaak bij beginnende darters. De pijlen zijn gemaakt van brass, hierdoor is de barrel ook wat dikker om deze goed in balans te houden. Ondanks de lage prijs levert deze pijl wel een erg goede ringed grip. De pijl maakt gebruik van een stevige zwarte shaft en oogt hierdoor ook erg professioneel. Verder zijn de pijlen voorzien van een hardcase. Deze steeltip pijlen worden geleverd in setjes van drie pijlen.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 20 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | goudkleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | XQMax |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8718657913414 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9.70 cm |
| Product hoogte | 1.90 cm |
| Product lengte | 17.20 cm |
| Verpakking breedte | 104 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 182 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Masterdarts Michael van Gerwen dartset - Dartpijlen kost € 14,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,33 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.