Productomschrijving
Michael van Gerwen dartpijlen MVG Brass set
Deze Michael van Gerwen dartpijlen zijn de perfecte pijlen voor de beginnende darter dankzij het speciale Brass materiaal. De steeltip pijlen zijn gebaseerd op Michael van Gerwen zijn dartpijlen en de flights zijn dan ook gemaakt van 100 micron, wat topkwaliteit is. Met deze pijlen win jij zeker wedstrijden. Let's play darts!
Specificaties:
Kleur: zwart/groen
Geslacht: unisex
Materiaal: brass, polymeer, aluminium
Lengte barrel: 51 mm
Gewicht: 23 gram
Soort pijlen: steeltip
Ook zitten er 6 stuks dartshafts bij in maat Medium, de meest gebruikte maat in de dartwereld. En dat is nog niet alles. Ook krijg je in dit pakket meteen 6 stuks echt Michael van Gerwen handtekening flights!!!
Dit is dus de perfecte set voor jezelf of als cadeau. Helemaal compleet met gesigneerde Michael van Gerwen kaart, 6 dartshafts, en 6 dartflights waar ook de handtekening van Michael van Gerwen op staat.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | goud |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 28 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | xqmvggreen |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 5.30 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 30 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 g |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Michael van Gerwen - steeldarts - green edition - 23 gram - dartpijlen - gesigneerde foto - 6 dartshafts + 6 dartflights kost € 18,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,00 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.