Michael van Gerwen - Tungsten look dartpijlen - 100% brass - 23 gram - dartpijlen
Productomschrijving
De grip van de Michael van Gerwen Tungsten look dartpijlen zijn geheel gemaakt zoals Michael van Gerwen het voor ogen heeft.
Ze zijn namelijk gebaseerd op zijn Originele dartpijlen waar hij zelf mee gooit.
Het gewicht is ook hetzelfde als waar Michael van Gerwen 2 maal wereldkampioen is geworden.
Dus zoek je een goed setjes dartpijlen om lekker mee te oefenen. Dan is dit een hele fijne set dartpijlen.
Deze dartpijlen combineren een goede grip met gestroomlijnde vorm. Heerlijk in de hand, en super in de lucht.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 9 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | XQMax |
| MPN (Manufacturer Part Number) | tl23 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 5.50 cm |
| Product lengte | 5.50 cm |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 8720153168137 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Michael van Gerwen - Tungsten look dartpijlen - 100% brass - 23 gram - dartpijlen kost € 16,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,00 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.