€ 4,60
- Uiterlijk 2 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Deze Steeltip Dartpijlen Beschermer beschermt uw steeltipdarts tegen bot worden.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5017626000296 |
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 040030x |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6.4 cm |
| Product hoogte | 0.5 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Verpakking breedte | 6.4 cm |
| Verpakking hoogte | 0.5 cm |
| Verpakking lengte | 11 cm |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlbeschermers
De POINT GUARD kost € 4,60.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 29,81 voor dartpijlbeschermers.
Dartpijlbeschermers zijn beschikbaar vanaf € 2,95.
Bekijk alle dartpijlbeschermers.