Productomschrijving
Bull’s rubber dartpunt beschermer. Flights drukken niet tegen elkaar. is exclusief de darts.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Stof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8719075962855 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 67820 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 65 cm |
| Product hoogte | 5 mm |
| Product lengte | 300 cm |
EAN
Prijsvergelijking dartmatten
De Pointholder Black Triangle kost € 4,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 45,58 voor dartmatten.
Dartmatten zijn beschikbaar vanaf € 4,99.
Bekijk alle dartmatten.