Poly Kite Red - Dart Flights
Productomschrijving
Poly Kite Red - Dart Flights:
Flight Merk: Dartshopper
Flight Vorm: Kite
Flight Materiaal: 75 Micron
Flight Kleur: Rood
Inhoud: 1 set (3 flights)
Poly Kite Red flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip! Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Flight Merk: Dartshopper
Flight Vorm: Kite
Flight Materiaal: 75 Micron
Flight Kleur: Rood
Inhoud: 1 set (3 flights)
Poly Kite Red flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip! Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 5 g |
Productinformatie
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Hout |
| EAN | 8719075946640 |
| Merk | KOTO darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F0705 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Habraken 1205, 5507 TB, Veldhoven, Nederland |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 8719075946640 |
Prijsvergelijking flights
De Poly Kite Red - Dart Flights kost € 3,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.