Productomschrijving
Met deze nieuwe dartset kunt u uw dartavontuur met goed materiaal beginnen. De aluminium pijlen zijn voorzien van fijne grip en een fijne lengte waardoor de pijl lekker in de hand ligt. De grip zit overigens ook over de gehele dartpijl waardoor u nooit grip tekort komt. De pijlen worden COMPLEET geleverd met shafts en flights in doosje!!!
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 21 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | goud |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 1.50 cm |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Professionele Dartpijlen 21 gr 3 stuks in doos - power dart set kost € 19,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.