Red Dragon - Jonny Clayton - Original 2.0 90% - 24 gram
Productomschrijving
Red Dragon Jonny Clayton 2.0 90%:
Dartmerk: Red Dragon
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte Barrel:
Dikte Barrel:
22 Gram
50.80 mm
6.60 mm
24 Gram
50.80 mm
6.90 mm
26 Gram
50.80 mm
7.35 mm
Red Dragon Jonny Clayton 2.0 90% dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Red Dragon shafts en Red Dragon flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Red Dragon |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5056656801688 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Red Dragon - Jonny Clayton - Original 2.0 90% - 24 gram kost € 72,99. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,05. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.