RED DRAGON - Peter Wright Snakebite World Champion 2020 Edition: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 23 gram
Productomschrijving
Red Dragon Peter Wright Snakebite World Champion 2020 Edition
Dart Merk: Red Dragon
Dart Materiaal: Tungsten 90%
Dart Kleur: Multi
Deze opvallende pijlen zijn speciaal ontwikkeld voor de wereldkampioen van 2020. De Peter Wright Snakebite World Champion 2020 Edition dartpijlen hebben een opvallend uiterlijk en zijn voorzien van een Razor Edge grip.
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
21 gram
54.60 mm
5.90 mm
23 gram
54.60 mm
6.20 mm
25 gram
54.60 mm6.40 mm
Red Dragon Peter Wright Snakebite World Champion 2020 Edition darts worden standaard geleverd met: 3 Peter Wright Hardcore Snakebite flights en 3 NitroTech Shafts
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | RegenboogZwartZilverMulti Kleuren |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Red Dragon |
| MPN (Manufacturer Part Number) | RDD2174 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.62 cm |
| Product hoogte | 0.62 cm |
| Product lengte | 5.46 cm |
| Verpakking breedte | 114 mm |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Verpakking lengte | 175 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5021921086329 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De RED DRAGON - Peter Wright Snakebite World Champion 2020 Edition: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 23 gram kost € 89,00. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,11. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.