RED DRAGON - Razor Edge Black: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 26 gram
Productomschrijving
Red Dragon Razor Edge Black 85%
Dart Merk: Red Dragon
Dart Materiaal: 85% Tungsten
Dart Kleur: Zwart
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
20 gram
50.80 mm
6.25 mm
22 gram
50.80 mm
6.50 mm
23 gram
50.80 mm
6.60 mm
24 gram
50.80 mm
6.80 mm
26 gram
50.80 mm
7.10 mm
28 gram
50.80 mm
7.40 mm
Red Dragon Razor Edge Black 85% dartpijlen worden standaard geleverd met: Red Dragon Nitrotech Shafts en Red Dragon flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 26 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Red Dragon |
| MPN (Manufacturer Part Number) | RDD1288 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.71 cm |
| Product hoogte | 0.74 cm |
| Product lengte | 5.08 cm |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 173 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
EAN
| EAN | 5021921047634 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De RED DRAGON - Razor Edge Black: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 26 gram kost € 42,85. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.