€ 15,99
- Uiterlijk 9 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
De Robson Plus Flight Case is speciaal ontwikkeld om de Robson Plus Flights te dragen, beschermen en de vorm te bewaren. De case kan ook gebruikt worden voor andere Plastic Dartflights op de markt. Wordt geleverd met sterke riemhaak.
robson flight case kopen - black 66805 Afmetingen:Lengte:5,0 cmBreedte:8,0 cmHoogte:4,0 cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| EAN | 8719075963760 |
| Merk | Robson |
| MPN (Manufacturer Part Number) | RO-66805 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 6 cm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Robson Plus Flight Case Solid Black kost € 15,99.
Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,03.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.