Shot Roman Empire Centurion 90% - Dartpijlen
Productomschrijving
Shot Roman Empire Centurion 90%
Dart Merk: Shot
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Goud / Rood
Shot Roman Empire Centurion 90% is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
22 gram 43 mm7.9 mm
23 gram 45 mm7.9 mm
24 gram 47 mm7.9 mm
25 gram 48 mm7.9 mm
Shot Roman Empire Centurion 90% Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Shot shafts en Shot Roman Empire flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Shot |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 9415639067064 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Shot Roman Empire Centurion 90% - Dartpijlen kost € 125,00. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,79. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.