Productomschrijving
De Winmau Simon Whitlock Practice Rings zijn ideaal om het groeperen van de dartpijlen te oefenen. De set bestaat uit de volgende producten:
5 oefenringen2 oefenkaarten4 spelvarianten
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5023231011404 |
| EAN | 5023231011404 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9.50 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 99 mm |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Verpakking lengte | 211 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De Simon Whitlock Practice Ring Improvement pack kost € 17,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,22 voor dartborden.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.