Productomschrijving
Harrows Steeltip Sonic 25 gram 95% tungsten dartpijl. Deze pijl heeft een barrel met 2 verschillende designs en wordt compleet gemaakt door de Supergrip clear shaft en marathon ´Sonic´ flight. Ook verkrijgbaar in 21, 22, 23, 24 en 26 gram.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 170215 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4.80 cm |
| Product hoogte | 1.90 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Verpakking breedte | 9.8 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 18.8 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De SONIC STEELTIP 90% 25 GR kost € 102,99.
Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,02.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.