Sportline klitteband Dartspel 38 cm
Productomschrijving
Johntoy klittenband dartspel
Show jouw dartskills met dit klittenband dartbord van Johntoy. Probeer met de klittenband balletjes zo snel mogelijk bij nul punten te komen door zoveel mogelijk punten bij elkaar te gooien. Door de zachte balletjes in plaats van pijltjes is darten nu ook voor de kleintjes leuk om te doen.
Specificaties:
Kleur: multicolor
Materiaal: kunststof/klittenband
Geslacht: junior
Diameter: 36 cm
Leeftijd: vanaf 4 jaar
Inhoud:
1 Dartbord
3 Balletjes
Show jouw dartskills met dit klittenband dartbord van Johntoy. Probeer met de klittenband balletjes zo snel mogelijk bij nul punten te komen door zoveel mogelijk punten bij elkaar te gooien. Door de zachte balletjes in plaats van pijltjes is darten nu ook voor de kleintjes leuk om te doen.
Specificaties:
Kleur: multicolor
Materiaal: kunststof/klittenband
Geslacht: junior
Diameter: 36 cm
Leeftijd: vanaf 4 jaar
Inhoud:
1 Dartbord
3 Balletjes
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 0 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 182582 |
| EAN | 8711866291427 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 46 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| Taal handleiding | Duits |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 356 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 388 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 dartbord; 3 dartballen |
EAN
| EAN | 8711866291427 |
Prijsvergelijking dartborden
De Sportline klitteband Dartspel 38 cm kost € 10,66. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 73,57 voor dartborden. Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartborden.