TAIPAN 90% TUNGSTEN 25GR
Productomschrijving
TAIPAN 90% TUNGSTEN 25GR
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD83125 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6.70 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Verpakking breedte | 101 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 191 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
| EAN | 5017626029082 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De TAIPAN 90% TUNGSTEN 25GR kost € 80,89. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,87. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.