Productomschrijving
3x Target Vision Flights + 3x Target Vision Pro Grip medium Shafts (sets)
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 5050807024438 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 313300 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 27 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 1 cm |
| Verpakking breedte | 122 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 173 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Target Darts Experience pack Vision kost € 14,95.
Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,84.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.