Productomschrijving
Target Dimitri van den Bergh Brass Pro Ultra NO2 Black - Dart Flights:
Flight Merk: Target
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Zwart
Inhoud: 1 set (3 flights)
Target Dimitri van den Bergh Brass Pro Ultra NO2 Black flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 5050807077472 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 336560 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Target Dimitri van den Bergh Ultra Dartflights – Zwart kost € 3,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.