Productomschrijving
Target Nathan Aspinall 3 Sets G2 Pro Ultra NO2 - Dart Flights:
Flight Merk: Target
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Zwart/Rood
Inhoud: 3 sets (9 flights)
Target Nathan Aspinall 3 Sets G2 Pro Ultra NO2 worden verkocht per 3 sets (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart, Rood |
| EAN | 5050807084180 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3375202 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 8 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Target Nathan Aspinall 3 Sets G2 Pro Ultra NO2 - Dart Flights kost € 7,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.