Productomschrijving
Target Power Grey Flights
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5050807020928 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 200610 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 33 mm |
| Product lengte | 43 cm |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 105 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Target Power Grey Flights kost € 3,24.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.