Target Quartz Point 32/36mm
Productomschrijving
De Target Quatz Point zorgen voor een goede grip bij uw vingers. Ook zorgt de Target Quatz Point ervoor dat de pijl beter in het bord blijft zitten
Verpakkingsinhoud: 3 dartpunten
[[VIDEO]]
[[VIDEO]]
[[VIDEO]]
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 7 g |
Productinformatie
| Materiaal | Hout |
| EAN | 5050807032440 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 100022 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 6 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 5050807032440 |
Prijsvergelijking dartpijlbeschermers
De Target Quartz Point 32/36mm kost € 9,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,71 voor dartpijlbeschermers. Dartpijlbeschermers zijn beschikbaar vanaf € 2,95. Bekijk alle dartpijlbeschermers.