Target Swiss Diamond PRO Silver
Beoordeling:
(5,0/5)
Merk: Target, bekijk ook andere Target Tips
- Uiterlijk 8 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
De Target Swiss Diamond PRO Silver dartpunten kunnen alleen gebruikt worden met Swiss darts.
Verkrijgbaar in 26 mm,30 mm en 35 mm.
Verpakkingsinhoud: 3 dartpunten
Let op: De Target Swiss Tool is niet inbegrepen.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 340187 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 5050807091263 |
Prijsvergelijking tips
De Target Swiss Diamond PRO Silver kost € 11,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 19,09 voor tips. Tips zijn beschikbaar vanaf € 2,53. Bekijk alle tips.



