Target Swiss DX Points Black
Productomschrijving
De Target Swiss DX Points Black dartpunten kunnen alleen gebruikt worden met Target Swiss darts.
Deze punten kunnen met een Target Swiss Tool vervangen worden.
Verkrijgbaar in 26mm, 30mm en 35mm.
Verpakkingsinhoud: 3 dartpunten
Let op: De Target Swiss Tool is niet inbegrepen.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 8 g |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| EAN | 5050807087600 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 340154 |
Overige kenmerken
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 8 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 5050807087600 |
Prijsvergelijking dartpijlbeschermers
De Target Swiss DX Points Black kost € 17,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,71 voor dartpijlbeschermers. Dartpijlbeschermers zijn beschikbaar vanaf € 2,95. Bekijk alle dartpijlbeschermers.