Productomschrijving
De Target Swiss Points Grd Silver dartpunten kunnen alleen gebruikt worden met Target Swiss darts. Deze punten kunnen met een Target Swiss Tool vervangen worden. Verkrijgbaar in 26mm en 30mm en 35 mm Verpakkingsinhoud: 3 dartpunten Let op: De Target Swiss Tool is niet inbegrepen.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zilver |
| EAN | 5050807084661 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 340100 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlbeschermers
De Target Swiss Points GRD Silver 26mm kost € 12,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,71 voor dartpijlbeschermers.
Dartpijlbeschermers zijn beschikbaar vanaf € 2,95.
Bekijk alle dartpijlbeschermers.