Productomschrijving
Afschietbare monstertruck (5 x 10 cm) in een transparant ei. Verzamel ze allemaal voor vette avonturen! Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar oud.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Toi-Toys |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Zie verpakking |
| EAN | 8714627011159 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 125 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 188 mm |
| eWaste | Nee |
EAN