Trident 180 Dartpoint Cones
Merk: JWare, bekijk ook andere JWare Dartpijlbeschermers
- Uiterlijk 9 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Handig opzetstukje voor aan de punt van de dartpijl. Deze aanpassing zorgt ervoor dat je dartpunten minder snel op je flights komen. Hierdoor gaan je dartflights minder snel kapot als je dartpijlen vaak dichtbij elkaar gooit.
Kleuren: Zwart, grijs, rood en wit
Verpakkingsinhoud: 4 sets (12 losse cones)
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 7 g |
Productinformatie
| Materiaal | Hout |
| EAN | 5023231003850 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8807 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 6 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 5023231003850 |
Prijsvergelijking dartpijlbeschermers
De Trident 180 Dartpoint Cones kost € 6,57. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 29,89 voor dartpijlbeschermers. Dartpijlbeschermers zijn beschikbaar vanaf € 2,95. Bekijk alle dartpijlbeschermers.



