Unicorn Cabinet Maestro Black - Dartkast
Beoordeling:
(5,0/5)
Merk: Unicorn, bekijk ook andere Unicorn Dartkabinetten
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Dit stevige Luxe aluminium cabinet van Unicorn is voorzien van twee whiteboard scoreborden in de deurtjes.
Het cabinet wordt geleverd inclusief ophangsysteem.
LET OP!
*Unicorn Cabinet Maestro Black wordt geleverd zonder dartbord en accessoires!
*niet geschikt voor buitengebruik.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 5140 g |
Productinformatie
| EAN | 0054722462318 |
| Merk | Unicorn |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 62 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 8 mm |
EAN
| EAN | 0054722462318 |
Prijsvergelijking dartkabinetten
De Unicorn Cabinet Maestro Black - Dartkast kost € 59,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 77,65 voor dartkabinetten. Dartkabinetten zijn beschikbaar vanaf € 24,95. Bekijk alle dartkabinetten.



