Unicorn Pro-Tech 6 90% - Dartpijlen
Productomschrijving
Unicorn Pro-Tech 6 90%
Dart Merk: Unicorn
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Goud/Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht Barrel:
Lengte Barrel:
Dikte Barrel:
23 Gram
50.00 mm
6.60 mm
25 Gram
50.00 mm
6.80 mm
27 Gram
50.70 mm
7.00 mm
Unicorn Pro-Tech 6 90% tungsten dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Unicorn Flights en 3 Unicorn Shafts.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Unicorn |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Product breedte | 6.80 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
| EAN | 0054722277318 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Unicorn Pro-Tech 6 90% - Dartpijlen kost € 82,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,87. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.