Unicorn Ross Smith Two Tone 90%- Dartpijlen - 20 Gram
Productomschrijving
Unicorn Ross Smith Two Tone 90%
Dart Merk: Unicorn
Dart Materiaal: Tungsten 90%
Dart Kleur: Zwart/Goud/Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte Barrel:
Dikte Barrel:
20 Gram
48.30 mm
6.20 mm
22 Gram
48.30 mm
6.40 mm
24 Gram
48.30 mm
6.60 mm
Unicorn Ross Smith Two Tone 90% Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Unicorn Shafts en 3 Unicorn Flights
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 20 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Unicorn |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 12341 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
| EAN | 0054722123417 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Unicorn Ross Smith Two Tone 90%- Dartpijlen - 20 Gram kost € 98,90. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,93. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.