V-Wing 90% Tungsten 23GR
Productomschrijving
V-Wing 90% Tungsten 23GR
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD84223 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 98 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
| EAN | 5017626037483 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De V-Wing 90% Tungsten 23GR kost € 64,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,91 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.