WINMAU - Danny Noppert Freeze Edition: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 22g
Productomschrijving
Winmau Danny Noppert Freeze Edition 90% - Dartpijlen
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Wit |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1485-22 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
EAN
| EAN | 5023231017154 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Danny Noppert Freeze Edition: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 22g kost € 75,00. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,83. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.