WINMAU - Danny Noppert Signature Edition: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 25g
Productomschrijving
De zwarte dartpijlen van de Nederlandse darter Danny Noppert. De 90% tungsten onyx barrels zijn door Winmau ontworpen om Danny Noppert te helpen om meerdere toernooien te gaan winnen. De Winmau Danny Noppert 90% dartpijlen zijn voorzien van een zwarte onyx coating.
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zwart
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
23 gram
50.80 mm
6.40 mm
25 gram
50.80 mm
6.70 mm
Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Winmau Prism Force Shafts en Winmau Prism Alpha flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1428-25 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 5.08 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
EAN
| EAN | 5023231011381 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Danny Noppert Signature Edition: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 25g kost € 69,25. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,87. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.