WINMAU – Darren Herewini: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel – 24g
Merk: Winmau, bekijk ook andere Winmau Dartpijlen
- Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmau Darren Herewini 90%
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Brons
Winmau Darren Herewini 90% worden standaard geleverd met: 3 Winmau Prism Force Shafts en Winmau Prism Alpha flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1466-24 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5023231014351 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU – Darren Herewini: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel – 24g kost € 69,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 63,09. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



