WINMAU - Daryl Gurney Signature Edition Gold: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 25g
Productomschrijving
De officiële dartpijlen van Daryl Gurney. Deze pijlen hebben een goede grip. Verder is de pijl mooi afgewerkt met een gouden kleur.
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Goud / Wit
Winmau Daryl Gurney 90% darts worden geleverd met: 3 Prism Force shafts en 3 Prism Alpha Gurney flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | goud |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1005-25 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.62 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5.46 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
EAN
| EAN | 5023231008251 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Daryl Gurney Signature Edition Gold: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 25g kost € 64,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,55 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.