WINMAU - Firestorm: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 25g
Productomschrijving
Winmau Firestorm 90%
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zwart/Multi
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
22 gram
50.80 mm
6.35 mm
23 gram
50.80 mm
6.70 mm
24 gram
50.80 mm
6.70 mm
25 gram
50.80 mm
6.85 mm
26 gram
50.80 mm
7.00 mm
28 gram
50.80 mm
7.15 mm
Winmau Firestorm 90% worden standaard geleverd met: 3 Winmau Vecta Shafts en Winmau Prism Alpha flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Geel |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1472-25 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
EAN
| EAN | 5023231016577 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Firestorm: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 25g kost € 69,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 66,50. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.