WINMAU - Joe Cullen Signature Edition: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 23g
Productomschrijving
Winmau Joe Cullen 90%
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zwart,Rood
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
21 Gram
50.80 mm
6.0-6.35 mm
23 Gram
50.80 mm
6.4-6.80 mm
25 Gram
50.80 mm
6.65-7.00 mm
Winmau Joe Cullen 90% dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Winmau Prism Force Shafts en 3 Winmau Prism Alpha Flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1462-23 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 5.08 cm |
| Verpakking breedte | 10 mm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 5023231013736 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Joe Cullen Signature Edition: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 23g kost € 69,27. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,87. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.