WINMAU - Mega Standard Stratos Geel Dartvluchten - 1 set per pakket van elke flight (3 Dartvluchten in totaal)
Beoordeling:
(3,8/5)
Merk: Winmau, bekijk ook andere Winmau Flights
- Uiterlijk 30 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 g |
Productinformatie
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Hout |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5023231004604 |
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6900-218 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3.5 cm |
| Product hoogte | 4.5 cm |
| Product lengte | 4.5 cm |
| Verpakking breedte | 6 cm |
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 11 cm |
EAN
| EAN | 5023231004604 |
Prijsvergelijking flights
De WINMAU - Mega Standard Stratos Geel Dartvluchten - 1 set per pakket van elke flight (3 Dartvluchten in totaal) kost € 6,72. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,38 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.



