WINMAU - Michael Van Gerwen MVG Assault: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 24g
Productomschrijving
Winmau Michael van Gerwen Assault 90%
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zwart
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
22 gram
50.80 mm
6.35 mm
23 gram
50.80 mm
6.60 mm
24 gram
50.80 mm
6.60 mm
25 gram
50.80 mm
6.60 mm
26 gram
51.00 mm
7.15 mm
Winmau Michael van Gerwen Assault 90% darts worden geleverd met: 3 Winmau shafts en 3 Prism Alpha MVG flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | ZwartGroenZilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1464-24 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 5023231014238 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Michael Van Gerwen MVG Assault: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 24g kost € 69,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,04. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.