WINMAU - Michael van Gerwen MvG V-Groove Dartpunt Slijper
Merk: Winmau, bekijk ook andere Winmau Dartborden
- Uiterlijk 2 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Deze Winmau V-Groove Sharpener van Michael van Gerwen is een platte slijpsteen. De Slijpsteen zorgt is een vakkundige tool om jouw dartpunten scherp te kunnen houden. Wanneer de punten scherper zijn, zal het dartbord minder slijten.
Product omschrijvingFabrikant: Winmau
Kleur: Zwart, Grijs en Groen
Inhoud: 1 Stuk
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8131 |
| EAN | 5023231017604 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 5.5 cm |
| Verpakking hoogte | 0.5 cm |
| Verpakking lengte | 16 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5023231017604 |
Prijsvergelijking dartborden
De WINMAU - Michael van Gerwen MvG V-Groove Dartpunt Slijper kost € 8,49. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 74,59 voor dartborden. Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartborden.



