€ 4,99
- Uiterlijk 1 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmau Prism Alpha MVG 85 - Dart Flights:
Flight Merk: Winmau
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Wit/Zwart/Groen/Grijs
Inhoud: 1 set (3 flights)
Winmau Prism Alpha MVG 85 flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| EAN | 5023231020697 |
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6915-720 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De WINMAU - Prism Alpha MVG 85% dart vluchten - 1 sets per pakket (3 dartvluchten in totaal) kost € 4,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,39 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.