€ 5,75
- Uiterlijk 1 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmau Rock Legends Motley Crue Logo - Dart Flights:
Flight Merk: Winmau
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Wit
Inhoud: 1 set (3 flights)
Winmau Rock Legends Motley Crue Logo flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| EAN | 5023231014856 |
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6905-217 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 0.2 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De WINMAU - Rock Legends: Motley Crue Logo Dartvluchten - 1 set per pakket (3 vluchten in totaal) kost € 5,75.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,38 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.