WINMAU - Scott Waites: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 24g
Productomschrijving
Winmau Scott Waites 90%
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zwart/Zilver
Winmau Scott Waites 90% dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Winmau Vecta Shafts en Winmau Prism Alpha flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | ZwartZilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1473-24 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 5.08 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 5023231015822 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Scott Waites: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 24g kost € 69,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,87. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.