WINMAU - Willie O'Connor: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 23g
Productomschrijving
Winmau William O'Connor 90%
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zilver
De Winmau William O'Connor 90% wordt standaard geleverd met: 3 Winmau Vecta Shafts en 3 Winmau Specialist Players Prism Flights
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1511-23 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5023231021267 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Willie O'Connor: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 23g kost € 52,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.