€ 89,95
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
WOLFRAM INFINITY 97% TUNGSTEN 24GR
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD82124 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Verpakking breedte | 112 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 160 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De WOLFRAM INFINITY 97% TUNGSTEN 24GR kost € 89,95.
Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,29.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.