Productomschrijving
Deze nieuwe zeer mooie flights van XS100 zijn niet alleen zeer stevig. De XS100 flights zien er ook nog eens zeer! fraai uit. Dit multipack flighs is beschikbaar in vershillende kleuren. Zeer populaire, professionele flights. 10 sets (30 stuks)!!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Nylon |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 7433644259221 |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 106 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 mm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De 10 - Sets XS100 Curve 100 micron flights - Geel kost € 11,99.
Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,19.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.