Productomschrijving
Harrows Taipan Gold - Dart Flights
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| EAN | 5017626029631 |
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FB2300 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Harrows Taipan Dartflights - Goud kost € 4,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 12,00 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.